Kalandra jako headliner na jedynym koncercie w Polsce!

  • 14 May, 2024
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Kalandra jako headliner na jedynym koncercie w Polsce! 

Art-popowa formacja z Norwegii i gościni specjalna, Lili Refrain, zagrają 11 października w warszawskim klubie Hybrydy. 

Kalandra lubi przyjeżdżać do Polski, a my lubimy ich gościć. Te eteryczne i intymne piosenki wybrzmią na żywo w pełnej krasie, ponieważ to pierwsza solowa headlinerska trasa w historii zespołu. Liczymy też, że brawurowa solistka, Lili Refrain, ma w rękawie niespodzianki, ponieważ zapowiedziała, że szykuje nowy materiał. 


Bilety na koncert są już w sprzedaży na: Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie) 


KALANDRA (Norwegia) art-pop, art-rock: 

 Nieustannie rosnąca w siłę Kalandra to jeden z tych zespołów, dzięki którym ciągle wiemy, dlaczego muzyka skandynawska jest tak wsobna, inna i urzekająca na tle reszty globu. Gra u nich wszystko: strona wizualna, pomysł na siebie, prezencja sceniczna, a przede wszystkim utwory. Utwory z gatunku tych łamiących nawet najbardziej stalowe serca. Ogromny wpływ na to ma przewodząca grupie wokalistka, Katrine Stenbekk, która pozostaje niezawodna w układaniu oszczędnych partii niesionych kojącym głosem – trudno przy tym nie zapłakać. Podobnie jest z pozostałymi składowymi formacji. Kalandra generuje wyjątkowo intymny, wyciszony nastrój, lecz należy pamiętać, że ten minimalizm to rzecz przemyślana w każdym calu. Ich atłasowy pop rock dryfuje w swoim kierunku, prowadzony wysmakowanymi i wielowymiarowymi aranżacjami, a całość zostaje spięta w spójną klamrę typowo nordyckim folkiem. Szukacie emocji? Na tym koncercie je znajdziecie. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


LILI REFRAIN (Włochy) psychedelic rock, avant-folk, ambient: 

 Na scenie jest sama, ale generuje tyle kontrastujących stanów, że aż dziwnie byłoby widzieć ją tam z kimś innym. Lili Refrain to osoba o bogatym charakterze, która widziała wiele zakątków świata, co znajduje naturalne odbicie w jej twórczości – skrajnie niepokojącej, spowitej mrokiem i niepewnością. Artystka krąży między najbardziej tripogennymi odmianami rocka, płynnie przechodzi w folkową awangardę i do tego dodaje także plemienny ambient czy darkwave. Gdy zobaczycie to na żywo, poczujecie się jak na rytuale. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


Kiedy: 11 października (piątek) 2024

Gdzie: Warszawa @ Hybrydy, ul. Złota 7/9

Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Kalandra jako headliner na jedynym koncercie w Polsce!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

21 Nov
Sepultura ostatni raz w Polsce

Hala widowiskowo-sportowa "Spodek" w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet