Lato i piracki rejs z metalem – Alestorm zagra w Polsce!

  • 14 May, 2024
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Brytyjscy metalowi piraci zagrają 7 lipca w poznańskiej Tamie. Wieczór uświetnią także supportujące Trick or Treat i Roses of Thieves

Lato to słońce i dobra zabawa – wskakujcie więc na burtę z Alestorm, bo czeka was szalona podróż. Zeszłoroczny koncert grupy w Polsce był hitem, a na dodatek dopiero co wydali EP-kę „Voyage of the Dead Marauder”. Do tego dostaniemy też powermetalowe Trick or Treat promujące „Creepy Symphonies” z 2022 roku oraz Roses of Thieves. 


Bilety na koncert są już dostępne na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie). 


ALESTORM (Wielka Brytania) folk metal, power metal: 

 Mówi się, że dają absolutnie świetne koncerty i nie zamierzamy się z tym specjalnie kłócić. Alestorm ma w arsenale wyśmienite piosenki porywające do zabawy, do tego charyzmę wybijającą poza wszelkie dostępne limity i oczywiście pożądaną w tym wszystkim naturalność. Brzmią jak żyleta, bezbłędnie wyciągają najlepsze elementy z folk metalu i power metalu, a co najważniejsze – gwarantują przy tym tonę humoru. Przy nich się nie zasmucicie, tylko poczujecie, że żyjecie. Zakrapiane rumem i innymi trunkami pirackie hymny tej szkockiej załogi działają jak w zegarku. Niezależnie, czy mówimy o zamierzchłych czasach “Captain Morgan’s Revenge”, czy o tych współczesnych, firmowanych przez najnowszy w pełnoprawnej dyskografii “Seventh Rum of a Seventh Rum” – są niezawodni. Radzimy prędko kupować bilety, bo mogą rozejść się w ekspresowym tempie! 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM

 

TRICK OR TREAT (Włochy) power metal: 

 Powstałe we włoskiej Modenie Trick or Treat to zaprawieni gracze w powermetalowym boju. Są doświadczeni, więc doskonale wiedzą, jakie cechy nurtu eksponować w odpowiednich momentach, a ręce same składają się do oklasków, gdy słucha się ich choćby przez chwilę. Podopieczni Scarlet Records mają wyczucie żarliwych, typowych dla power metalu galopad, potrafią zwolnić w tradycji bliskiej klasycznemu heavy, a do tego uwypuklić epickie, majestatyczne wątki. Dla każdego coś dobrego? Pewnie, że tak! 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


Kiedy: 7 lipca (niedziela) 2024

Gdzie: Poznań @ Tama, ul. Niezłomnych 2 

Bilety: 119/129 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Lato i piracki rejs z metalem – Alestorm zagra w Polsce!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

21 Nov
Sepultura ostatni raz w Polsce

Hala widowiskowo-sportowa "Spodek" w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet