Martin Garrix dołącza do artystów Sony Music i zapowiada nowy singiel! Premiera "In The Name Of Love" w najbliższy piątek!

  • 28 July, 2016
  • SonyMusic

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Martin Garrix dołączył do artystów wytwórni Sony Music International.

 „Martin jest jednym z najwybitniejszych DJów na świecie i jesteśmy bardzo podekscytowani przyjęciem go do rodziny Sony Music.”- stwierdza Adam Granite, Prezes Sony Music International na Europę Północną, Wschodnią i Afrykę.

 Martin Garrix jest jednym z najmłodszych i najszybciej rozwijających się artystów elektro-dance. Ten 18-letni DJ z Holandii ogromną popularność zdobył dzięki singlowi „Animals”. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Martin prezentował swoje umiejętności na największych festiwalach muzycznych (m.in. Tomorrowland, Ultra Music Festival) i pracował nad debiutancką płytą.

 Jej pierwszą zapowiedzią jest utwór „In The Name of Love”, nagrany wspólnie z amerykańską wokalistką i autorką tekstów - Rexha (znana ze współpracy m.in. z Davidem Guettą – użyczyła wokalu w utworze „Hey Mama”, kolaboracji z Nicki Minaj przy „No Broken Hearts”, jest także współautorką hitu Eminema – „Monster”).

 Premiera singla zaplanowana jest na najbliższy piątek, 29 lipca, kiedy to „In The Name Of Love” pojawi się w serwisach cyfrowych i rozgłośniach radiowych.

 Zobacz zapowiedź „In The Name Of Love” TUTAJ

 „Jestem bardzo podekscytowany współpracą z pełnym pasji zespołem Sony Music. Ich nowoczesne podejście do streamingu, niesamowita lista utalentowanych artystów w ich stajni oraz pasja i zrozumienie dla wizji rozwoju mojej muzyki, sprawiło, że nie miałem się nad czym zastanawiać.” – stwierdza Martin Garrix.

Martin Garrix dołącza do artystów Sony Music i zapowiada nowy singiel! Premiera "In The Name Of Love" w najbliższy piątek!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia