Mielzky, Sarius i CatchUp ĹniÄ o lepszych czasach!
- 20 March, 2021
- Piotr Anuszewski/ REVOLUME
Per aspera ad astra. Mielzky, Sarius i CatchUp biorÄ na warsztat tÄ starÄ maksymÄ, by na wĹasnym przykĹadzie opisaÄ jak wieloma wyrzeczeniami okupiona jest droga na szczyt. I bez cienia gwarancji, Ĺźe muzyczne speĹnienie okaĹźe siÄ remedium na inne Ĺźyciowe bolÄ czki.
âJak WyĹniÄâ Mielzkyâego to trzeci singiel z albumu âDo Wesela SiÄ Zagoiâ, ktĂłry ukaĹźe siÄ 26 marca nakĹadem 2020 label. Gorzki jak âcytryny, z ktĂłrych trzeba zrobiÄ sokâ, ale potrzebny by lepiej poznaÄ i zrozumieÄ motywacje artysty. Za muzykÄ odpowiada duet The Returners.Â

Cyfra: http://soundline.biz/grubymielzkyjakwysnie
Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych moĹźemy siÄ dowiedzieÄ, Ĺźe bÄdzie to najszczerszy i najbardziej bezpoĹredni album w dorobku artysty. Sfera muzyczna albumu zostaĹa w caĹoĹci wyprodukowana przez DJ-a ChwiaĹa i Little'a. Neoklasyczne brzmienie bitĂłw - wsparte licznymi goĹcinnymi wystÄpami wokalistĂłw - a takĹźe gramofonowe wstawki stanowiÄ idealne tĹo do historii opowiadanych przez Mielzky'ego. Limitowany preorder dostÄpny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.
fot_szerszeĹ