Mielzky i Undadasea zapraszają na epickie “Poprawiny (Bauns Gruby)” W piątek premiera albumu “Do Wesela Się Zagoi”!

  • 22 March, 2021
  • Piotr Anuszewski / REVOLUME

Mielzky aka Młody Ryszard Kalisz oraz Undadasea to prawdziwie wybuchowa mieszanka. Królowie rapu z Trójmiasta spotkali się na tracku, aby celebrować wspólne chwile i oddać się beztroskiej zabawie. Spontaniczny melanżowy klimat i bezpretensjonalne linijki tworzą jeden z najciekawszych tegorocznych posse-cutów. 


“Poprawiny (Bauns Gruby)” to czwarty singiel promujący album “Do Wesela Się Zagoi”. Płyta - wyprodukowana w całości przez duet The Returners - ukaże się w piątek 26 marca nakładem 2020 label. Za najnowszy teledysk odpowiada Szerszeń.


Cyfra: http://soundline.biz/grubymielzkypoprawiny


Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little'a. Neoklasyczne brzmienie bitów - wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów - a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky'ego. Limitowany preorder dostępny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.

Mielzky i Undadasea zapraszają na epickie “Poprawiny (Bauns Gruby)” W piątek premiera albumu “Do Wesela Się Zagoi”!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia