Mielzky rusza w trasę na 10-lecie solowego debiutu!

  • 19 November, 2022
  • Piotr Anuszewski / REVOLUME

Artysta odwiedzi Łódź, Wrocław, Poznań, Kraków i Warszawę


28 października Gruby Mielzky wypuścił reedycję albumu, od którego wszystko się zaczęło. Wznowiona przez 2020 płyta “Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle” zyskała dwa bonusowe utwory, nawiązujące do pierwotnej formuły projektu. Sam artysta ogłosił zaś specjalną rocznicową trasę koncertową, która obejmie swych zasięgiem Łódź, Wrocław, Poznań, Kraków i Warszawę.


Pierwszy występ Mielona w ramach celebracji 10-lecia “SJNWJZ” odbędzie się w piątek 18 listopada w łódzkim klubie Willa. Szczegółowy harmonogram wszystkich zaplanowanych koncertów przedstawia się następująco:


18.11 Łódź | Willa 

Bilety - http://bit.ly/3TPfLcc

24.11 Wrocław | Bezsenność

Bilety - http://bit.ly/3tzsR2l

25.11 Poznań | Dom Tramwajarza

Bilety - http://bit.ly/3AkQXBF

01.12 Warszawa | DZiK

Bilety - http://bit.ly/3Ec9q4K

02.12 Kraków | Alchemia

Bilety - http://bit.ly/3WZraZw


Wyprodukowana przez The Returners płyta “Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle” nie tylko otworzyła bogatą dyskografię starogardzkiego MC, ale przede wszystkim objawiła hiphopowej Polsce nietuzinkowy liryczny talent Mielona. Raper dał się poznać jako szczery i bezpośredni twórca, obdarzony ciętym językiem, cierpkim poczuciem humoru oraz dużą dozą autoironii. I choć przez lata brzmienie płyt Mielzky’ego ewoluowało, to w cenie pozostał staro-szkolny etos, którego raper trzyma się konsekwentnie już od ponad dekady.


Wydana przez 2020 reedycja ”SJNWJZ” ukazała się z odświeżoną pomarańczową okładką. Październikową premierę zapowiedział klip do utworu “Zły”, czyli singlowa nowość wyprodukowana przez duet The Returners. “Zły” ukazuje ewolucję poglądów i postaw Mielzky’ego od czasów wydania fonograficznego debiutu. Teledysk zrealizował Szerszeń.


YT: 

Cyfra: https://e-muzyka.ffm.to/grubymielzkyzly


Mielzky rusza w trasę na 10-lecie solowego debiutu!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia