Pewny kandydat na koncert roku, czyli Furia w Klubie Kamienna 12.

  • 13 November, 2023
  • Piotr "Bobas" Kuhny

W czwartkowy wieczór 9.11.2023 krakowski klub Kamienna12 gościł naprawdę piorunującą mieszankę: blackmetalową Furię (choć w ich przypadku chyba właściwsze byłoby określenie blackfuriową, bo dawno porzucili ikoniczny nurt blacka), twórczynię techno Zamilską,  black-punkowców z Owls Woods Graves  i mathcore'owych sludge'owców z Krzty.

Trzeba przyznać, że ta mieszanka była prawdziwie wybuchowa! Niestety, nie dane nam było dotrzeć na Krztę, ale sądząc z usłyszanych na miejscu relacji "dali radę" i to bardzo.

Następnie na scenie pojawiła się  załoga Owls Woods Graves i dała czadu! I to jak! Nagle okazało się, że Kraków pełen jest Antichristian Hooligans. I owi chuligani zrobili niezły kocioł pod sceną. Naprawdę, jeśli zobaczycie gdzieś plakaty reklamujące ich koncert idźcie koniecznie! To będzie świetnie spędzony czas.

Zamilska przyniosła chwilę wytchnienia zmęczonej po dzikich pląsach publice. Troszkę nie "nasz klimat", ale musimy uczciwie przyznać, że wbrew obawom słuchanie tego gigu "nie bolało". Jak stwierdził jeden z naszych znajomych to był "bardzo fajny masaż basem"

Furia... Co tu pisać? To przeżycie jedyne w swoim rodzaju, To nie koncert, to misterium. A skoro brak nam słów, to wrzućcie w odtwarzacz/ streaming Furię (np. świeżo wydany album „Huta Luna”) i zobaczcie fotki z koncertu.  


Do "przewijania" zdjęć należy używać znaczników w dolnej części ramki (telefon, komputer) lub strzałek (komputer).
Pewny kandydat na koncert roku, czyli Furia w Klubie Kamienna 12." data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

09 Dec
Drownfest 9

Klub Zaścianek, Józefa Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

Kup bilet
08 Mar
REBELLION TOUR 2024: MADBALL, SCOWL, SUNAMI, THE CHISEL, MINDWAR

Proxima, Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa

Kup bilet