PEZET WYSTĄPIŁ W WARSZAWIETORWAR WYPEŁNIONY DO OSTATNIEGO MIEJSCA

  • 23 December, 2019
  • Spontan Productions/ fot. Piotr Jakubowski

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń koncertowych 2019 roku. 19 grudnia w stołecznym Torwarze wystąpił Pezet wraz ze swoją najnowszą płytą „Muzyka Współczesna”. 

Bilety na jedyny koncert Pezeta wyprzedały się w zaledwie 15 minut. Olbrzymie oczekiwania fanów zaspokoiły profesjonalna oprawa, plejada gości oraz setlista. Występ został zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach od wizualizacji dedykowanych każdemu numerowi, przez efekty świetlne po dodatkowe efekty specjalne. Pezetowi na scenie towarzyszyli hypemani Mormon (grający z Pezetem od samego początku) i Małolat oraz zespół: Rafał Klimczuk (perkusja), Piotr Lewandowski (gitara elektryczna), Adam Jabłoński (gitara basowa), Auer. Wśród gości pojawili się w „Zły spokojnie” Oskar z Problemu, w „Czas to iluzja” Piernikowski, a w „Gorzkiej wodzie” Paluch, Kękę, Ten Typ Mes, Sokół, Oki, Otsochodzi, Jan-Rapowanie i Zdechły Osa. Obok numerów z „Muzyki Współczesnej” (poza wspomnianymi wcześniej, m.in. „Intro”,  „Obrazy Pollocka” i zagrany na koniec „Dom”), Pezet wykonałrównież „Ukryty w mieście krzyk” („Muzyka klasyczna”), „Slang 2” i „Noc jest dla mnie” (oba z „Radio Pezet”), „Gdyby miało nie być jutra” („Muzyka rozrywkowa”). Nie zabrakło wykonanego wspólnie z Onarem numeru „Maradona” zapowiadającego nową płytę legendarnego projektu Płomień 81. Album „Szkoła 81” ukaże się 20 marca 2020.

Najnowszy album Pezeta „Muzyka Współczesna” ukazał się27 września. Na pięć dni przedpremierą wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. Album zapowiadały single: „Obrazy Pollocka”


„Intro”


oraz „Gorzka woda”


PEZET WYSTĄPIŁ W WARSZAWIETORWAR WYPEŁNIONY DO OSTATNIEGO MIEJSCA" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

21 Nov
Sepultura ostatni raz w Polsce

Hala widowiskowo-sportowa "Spodek" w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet