Spotkałem Oi! Młodzież i jestem szczęśliwy, czyli The Analogs, Faul Techniczny i Zimna Wojna w Zaścianku.

  • 15 November, 2023
  • Piotr "Bobas" Kuhny

Piątkowy wieczór w krakowskim Klubie Zaścianek należał do mocnych energicznych riffów spod znaku "street punka" w wykonaniu zespołów The Analogs, Faul Techniczny i Zimna Wojna. Jak na punka przystało, energii tryskającej ze sceny nie brakowało, co spotkało się z żywiołowym odbiorem publiczności. Bez dwóch zdań patrząc na wszystkie trzy kapele można śmiało powiedzieć, że punk's not dead. 

Aż ciężko uwierzyć, że "Analogsi" powstali w 1995 roku- nawet ich najstarsze teksty do dziś są aktualne, a do tego podane ze sceny zostały w sposób szczery, ostry i pełen żaru. Nie traktujcie tytuł tego wpisu literalnie- załoga pod dowództwem Piguły to już zdecydowanie młodzież dojrzała, ale gdybyście usłyszeli jak brzmią na żywo, to nie widząc wykonawców bylibyście pewni, że swe porachunki z życiem opisuje banda wściekłych małolatów. Choć oczywiście, nie zabrakło też treści pełnych refleksji opartej na życiowej drodze muzyków. Zresztą co tu dużo mówić- włączcie ich muzykę i spójrzcie na foty!


Do "przewijania" zdjęć należy używać znaczników w dolnej części ramki (telefon, komputer) lub strzałek (komputer).


 

Spotkałem Oi! Młodzież i jestem szczęśliwy, czyli The Analogs, Faul Techniczny i Zimna Wojna w Zaścianku." data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

09 Dec
Drownfest 9

Klub Zaścianek, Józefa Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

Kup bilet
08 Mar
REBELLION TOUR 2024: MADBALL, SCOWL, SUNAMI, THE CHISEL, MINDWAR

Proxima, Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa

Kup bilet