The Cult - szamańska celebracja - koncert już 30 lipca!

  • 07 June, 2024
  • Joanna Szyra / Winiary Bookings

Trwa odliczanie do 30 lipca, kiedy to na Letniej Scenie Progresji wystąpi jeden z najważniejszych zespołów rockowych lat 80. – THE CULT

Jeśli jesteś wystarczająco dorosły, by dostawać darmowe recepty, a nadal tworzysz muzykę, to oznacza, że robisz to dobrze. (…) Uwielbiam wychodzić i grać wszystkie stare hity, po prostu obserwując fanów.” – tak w wywiadzie dla jednego z brytyjskich magazynów o graniu koncertów i tworzeniu muzyki mówi gitarzysta The Cult, Billy Duffy - „Dla mnie koncert to świętowanie tego, co osiągnęło się muzycznie. To już tak naprawdę nie należy do mnie i Iana. My po prostu gramy. Wymyśliliśmy to, ale jest to w posiadaniu każdego, kto chce się tym cieszyć, a my tylko staramy się to ułatwić. Wiem, że to brzmi trochę banalnie, ale taka jest prawda. (...) Jak każdy artysta, od Beatlesów przez The Rolling Stones po Pink Floyd. . . ktokolwiek. . . nie ma znaczenia, kim jesteś. Każdy jest zawsze oceniany przez pryzmat swoich pierwszych płyt i każdy, kto ma długą karierę, a ja z pewnością nie porównuję się do żadnego z wymienionych artystów, ale wyzwaniem jest wymyślić coś, co wciąż ekscytuje ciebie i miejmy nadzieję, że zachwyca też twoich fanów."

Wspólnie z zespołem ich dokonania świętować będzie można na koncercie, który odbędzie się w ramach trasy z okazji 40-lecia The Cult, już 30 lipca grupa wystąpi w Warszawie, na Letniej Scenie Progresji. Bilety jeszcze w sprzedaży!

=======================

Winiary Bookings

zaprasza:

THE CULT 

30.07.2024 - Warszawa, Letnia Scena Progresji 


Bilety jeszcze do nabycia w cenie:

249,99 zł

https://bit.ly/THE_CULT_WWA 


Punkty sprzedaży:

www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Więcej informacji:

https://winiarybookings.pl/wydarzenie/the-cult-warszawa/warszawa-lipiec-2024


The Cult - szamańska celebracja - koncert już 30 lipca!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

21 Nov
Sepultura ostatni raz w Polsce

Hala widowiskowo-sportowa "Spodek" w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet