The Ocean + LLNN - koncerty w Polsce
- 22 August, 2022
- Tomek / Winiary Bookings
Post metalowa formacja The Ocean powraca do Polski! Zespół słynący z doskonałych, działających na wyobraźnię koncertów wystąpi 20 września w stołecznej Progresji oraz 21 września we wrocławskiej Akademii. Koncerty odbędą się w ramach trasy “Into The Heat - Out Of The Shade UK & EU 2022 Tour”, a w roli supportów zagrają LLNN oraz Playgrounded.
Założone na początku XXI wieku przez Robina Stapsa The Ocean to jedna z najciekawszych nazw na scenie post metalowej. Przez ponad dwie dekady działalności zespół wykreował swój własny, trudny do podrobienia styl, w którym nie brakuje jednak eksperymentów. Najlepszym tego przykładem jest ostatni jak dotąd album formacji – „Phanerozoic II: Mesozoic / Cenozoic”, w którym oprócz zróżnicowanych temp i partii gitarowych usłyszymy również motywy elektroniczne. W trakcie swojej niesamowitej kariery The Ocean koncertowali m.in. z Opeth, Mastodon, Mono, The Dillinger Escape Plan, Anathema, Between the Buried And Me i Devinem Townsendem, a także występowali na najważniejszych festiwalach, w tym Roskilde, Dour, Pukkelpop, Roadburn, Wacken, With Full Force, Summer Slaughter, Summer Breeze i Graspop. Ich własna wytwórnia Pelagic Records stała się również jedną z wiodących europejskich wytwórni w muzyce post-rock i post-metal, z katalogiem 150 wydań od 2009 roku.
THE OCEAN
Support: LLNN, Playgrounded
20.09.2022
Progresja, Warszawa
21.09.2022
Akademia,, Wrocław
BILETY: www.winiarybookings.pl
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim
Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
THE OCEAN (Metal Blade Records/Niemcy) - progressive metal/post-metal/sludge
https://www.facebook.com/theoceancollective
https://www.instagram.com/theoceancollective/
”Jurassic”:

”Cambrian II: Eternal Recurrence”:

”Pleistocene”:

LLNN (Pelagic Records/Dania) - dark/heavy/post apocalyptic
https://www.facebook.com/llnnband
“Unmaker”

“Obsidian”

“Rapture”

PLAYGROUNDED (Pelagic Records/Holandia,Grecja) - metal/post-metal/electronic
https://www.facebook.com/playgrounded
“The death of Death”
D8
“Tomorrow’s Rainbow”

“The Swan”

A PHP Error was encountered
Severity: Warning
Message: getimagesize(https://musicalert.pl/upload/thumbnails/6303ad240d263.jpeg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found
Filename: core/Loader.php(679) : eval()'d code
Line Number: 40