U Muńka na urodzinach jest Brudno i jest rodzina!

  • 10 November, 2023
  • Piotr "Bobas" Kuhny

W niedzielę 5-go listopada licznie zgromadzona ("sold out") w Klubie Studio tlove'owa rodzina miała przyjemność uczestniczyć w celebracji 60 urodzin wokalisty i jednego z założycieli T.Love- Muńka Staszczyka. Z tej okazji zespół zaprezentował bardzo przekrojowy zestaw utworów, począwszy od tych z czasów określanych obecnie jako "T.Love Alternative" po najnowsze, I trzeba przyznać, że te "alternatywne" kawałki do dziś pozostają aktualne i "świeże". Podobnie jak "świeżości" nie można odmówić Muńkowi, który mimo przebytych problemów zdrowotnych zaprezentował znakomitą formę wokalną i fizyczną.

Jak to na urodzinach- nie zabrakło prezentów, toastów i gości. Na scenie pojawili się muzycy z różnych składów zespołu oraz przedstawiciel Krakowa- Grzegorz Turnau. Który opowiedział, jak to fascynacja kawałkiem "Nie, nie, nie" zainspirowała go do nauki gry na cymbałkach.

Przed "daniem głównym" publiczności zaserwowano krótki set zespołu Brudno, czyli projektu Jacka 'Perkoza' Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk.


Do "przewijania" zdjęć należy używać znaczników w dolnej części ramki (telefon, komputer) lub strzałek (komputer).


U Muńka na urodzinach jest Brudno i jest rodzina!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

21 Nov
Sepultura ostatni raz w Polsce

Hala widowiskowo-sportowa "Spodek" w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet