Wygraj wejściówkę na Galę "Płyta Rocku Antyradia 2016" w warszawskiej Stodole [WYNIKI]

  • 13 March, 2017
  • Music Alert

Wspólnie z Antyradiem zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na Galę "Płyta Rocku Antyradia 2016". Zwycięzców plebiscytu w ośmiu kategoriach poznamy 16 marca 2017 podczas gali w klubie Stodoła. 

„Płyta Rocku Antyradia” to jedna z nielicznych w Polsce nagród przyznawanych przez słuchaczy. Fani rocka w internetowym głosowaniu wybrali już największe gwiazdy 2016 roku. Głosowali w ośmiu kategoriach: Polska Wokalistka Rocku, Polski Wokalista Rocku, Zagraniczna Wokalistka Rocku, Zagraniczny Wokalista Rocku, Polska Płyta Rocku, Zagraniczna Płyta Rocku, Polski Zespół Rocku i Zagraniczny Zespół Rocku.

Aby mieć szansę zdobyć podwójne wejście na imprezę wystarczy, że napiszecie na adres konkurs@musicalert.pl maila, w którym wybierzecie swojego zwycięzcę w jednej z wymienionych wyżej kategorii (czyli Polska Wokalistka Rocku, Polski Wokalista Rocku, Zagraniczna Wokalistka Rocku, Zagraniczny Wokalista Rocku, Polska Płyta Rocku, Zagraniczna Płyta Rocku, Polski Zespół Rocku i Zagraniczny Zespół Rocku) i swój wybór uzasadnicie. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówką.

Czas konkursu tylko do 14 marca - do końca dnia! Zwycięzców ogłosimy i poinformujemy o wygranej do południa 15 marca. Odbiór wejściówek z listy na wejściu do klubu.


Lista zwycięzców:

Anna P.

Anna Ś.

Katarzyna G.

Bartosz S.

Agata Z.

Urszula N.

Jolanta S.

Angelika L.

Łukasz K.

Daniel K.

Nagrodzeni otrzymali maile z potwierdzeniem.

Wygraj wejściówkę na Galę "Płyta Rocku Antyradia 2016" w warszawskiej Stodole [WYNIKI]" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

21 Nov
Sepultura ostatni raz w Polsce

Hala widowiskowo-sportowa "Spodek" w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet