Zapraszamy na koncert Me And That Man w Warszawie

  • 20 November, 2023
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Adam „Nergal” Darski i jego wybitna kompania zagrają w stolicy 27 marca, na zakończenie swojej zimowej trasy. 


Występ w stolicy odbędzie się w klubie Palladium, 27 marca i będzie ostatnim w ramach europejskiej trasy grupy. Jako support Me And That Man wystąpi Frank the Baptist


Bilety na koncert możecie już zakupić na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące na płycie) oraz w sieci eBilet (bilety na miejsca siedzące na balkonie) 


ME AND THAT MAN (Polska) gothic country, dark americana: 

Na ostatni album Me And That Man Nergal zaprosił plejadę gwiazd z metalowego świata, choć sam również jest gwiazdą, a ten projekt tylko ów fakt uwydatnia. Behemoth to jedno, tego tłumaczyć nie trzeba, ale Me And That Man ma jeszcze bardziej energiczny wydźwięk sceniczny. To nawiedzone połączenie gotyckiego country z mroczną americaną jest bardziej angażujące niż wyciszone, a hity w ich wydaniu emanują rocknrollowym napięciem. Do takich właśnie piosenek będziecie chcieli tańczyć na żywo, a okazji w ramach koncertu będzie bez liku, bo zespół stawia na wysokooktanowe show. Poziom intensywności w górnych rejestrach i hity z refrenami zostającymi w głowie – czyli występ idealny. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


FRANK THE BAPTIST (USA) gothic rock, alternative rock: 

Jeśli lubicie ponurackość rocka gotyckiego, ale zestawioną z ekspresją bliską hedonistycznemu hard rockowi, Frank the Baptist to idealna rzecz dla was. Stacjonujący obecnie w Berlinie artysta wraz z resztą rotującego składu od dobrych dwóch dekad nagrywa przepełnionego seksualną energią death rocka. Na żywo wypada to jeszcze dobitniej, z jeszcze większą energią. Będzie pot, dużo wigoru i wielkie przeboje. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


Kiedy: 27 marca (środa) 2024 

Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9

Bilety: 99-130 zł – miejsca stojące na płycie, 129-150 zł – miejsca siedzące na balkonie 

Organizator: Knock Out Productions

Zapraszamy na koncert Me And That Man w Warszawie" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

09 Dec
Drownfest 9

Klub Zaścianek, Józefa Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

Kup bilet
08 Mar
REBELLION TOUR 2024: MADBALL, SCOWL, SUNAMI, THE CHISEL, MINDWAR

Proxima, Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa

Kup bilet